תחזוקה שוטפת

אתם לקוחות של חברת אוראל שירותי בנייה ושיפוצים כלליים? סיימתם, בשעה טובה, תהליך שיפוצים שבוצע על-ידינו? אנחנו נמשיך להישאר בתמונה, ונשמח לתת מענה תחזוקתי לכל צורך המתעורר במסגרת חיי השגרה הביתיים שלכם. 

 

שירותי תחזוקה שוטפת שיחסכו לכם זמן

מתוך רצון להעניק ללקוחותיה את הטוב ביותר, מציעה חברת אוראל שירותי בנייה ושיפוצים כלליים גם שירותי "אקסטרא" תחזוקה שוטפת. במידה וסיימתם הליך שיפוצים עם החברה, ודרושה לכם עבודה תחזוקתית קטנה- אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם. תליית תמונות, התקנת טלוויזיה במקום הראוי, התקנת גופי תאורה, תיקון דלתות או חלונות וכל פעולה אחרת שנועדה לשדרג את רמת הבטיחות שלכם בבית או את מידת התקינות של אביזרים ביתיים שונים- אנחנו נעמוד לרשותכם. 

אנחנו מודעים לכך, שהישראלי הממוצע המנהל חיי משפחה, נמצא במרדף נגד הזמן. הדרישות ההולכות וגוברות במשרד, הרצון להקדיש זמן לילדים, תשלום החשבונות, השקעה בחיי הזוגיות, וקצת כושר פה ושם- במציאות עמוסה שכזו קשה למצוא דקה אחת פנויה. כך קורה, שבבתים רבים, הדלת חורקת זמן רב, אביזרי הנוי נותרים בבוידם במקום להיות תלויים על הקיר ונורות החשמל בחדר הילדים נותרות שרופות. 

אין סיבה שאיכות החיים שלכם בביתכם החדש, שכל כך חיכיתם לגור בין כתליו, תיפגע רק בשל דחיינות הנובעת מחוסר זמן, וגם אין סיבה שתמשיכו לנהל מירוץ נגד השעון- כי אנחנו כאן כדי לטפל בצרכים שלכם.

 

חברת אוראל שירותי בנייה ושיפוצים כלליים תשמח לייעץ ולענות על כל שאלה תמיד

המחוייבות שלנו ללקוחותינו באה לידי ביטוי לא רק בנכונות שלנו לתת מענה תחזוקתי מיידי ונגיש, אלא גם ברצון לייעץ, לענות על שאלות, להציע פתרונות ולתת טיפים בנוגע לסוגיות תחזוקתיות המתעוררות כחלק מהמגורים בבית החדש. אם תיזדקקו בעתיד לבעל מקצוע בתחום מסויים נשמח להפנות אתכם לאדם המתאים, שאנחנו בוטחים באיכות העבודה שלו, אם לא תהיו בטוחים איזה סוג צבע הוא המתאים ביותר לקירות שלכם או אם תצטרכו כמה עצות בהתקנת הפרגולה- פשוט הרימו טלפון. אנחנו תמיד נהיה פה בשבילכם ונעשה את המיטב כדי לעזור.

לגלרית העבודות