עבודות ריצוף

ריצוף הוא מרכיב עיקרי בעיצוב הבית ויש לו תפקיד פונקציונאלי חשוב. הרצפה היא המשטח עליו אנחנו מתהלכים ברחבי הבית ועימו אנו באים במגע, יש לה בולטות רבה, היא משפיעה על המראה הכללי של הבית ומאחר שהיא אחד מהאלמנטים הראשונים הנחשפים לעיניי המבקרים בביתנו לראשונה, היא אף מסייעת ביצירת הרושם הראשוני שיהיה להם על הבית שלנו. המסקנה היא ברורה: הריצוף אמור להיות נעים למראה ומעוצב בסטייל וההתקנה שלו צריכה להיעשות על-ידי חברת שיפוץ מקצועית, שיש לה ניסיון בעבודות שיפוץ מסוג זה והערוכה לבצע עבודה מדוייקת, אחידה וללא טעויות.

 

התקנת ריצוף בבית עושים עם חברת אוראל שירותי בנייה ושיפוצים כלליים

עבודות ריצוף מחייבות דיוק רב ביותר. בדומה למשחק שח-מט, שבו, משבוצע המהלך והוזז אחד מכלי המשחק, לא ניתן להתחרט או להשיב את המצב לקדמותו- כך גם בעבודות ריצוף, מהרגע בו הונחה מרצפה לא ניתן להחזיר את הגלגל לאחור. ביצוע עבודה בצורה לא עדינה ובלתי מדוייקת פירושו משטח ריצוף לא הומוגני, שלא מכסה את כל הרצפה, שיש בו רווחים, המשפיע באופן שלילי על המראה הכללי של הבית והפוגע ביעילות התחזוקה שלו. כך למשל, אם תנסו לשטוף מרצפות שהותקנו בצורה מרושלת, יוותרו שאריות מים רבות בבית שיהיה קשה לגרוף ממנו החוצה. המשמעות היא, שעבודת ריצוף חייבת להיעשות על-ידי מקצוענים, שמבינים עניין ושמתנהלים באופן מוקפד, זהיר, רך ומדוייק. אם אתם מחפשים איש מקצוע שיבצע עבודת ריצוף בבית או בדירה, הגעתם למקום הנכון. 

חברת אוראל שירותי בנייה ושיפוצים כלליים מציעה, בין היתר, שירותי עבודות ריצוף, המתבצעות במסגרת שיפוץ מקיף של הבית או העומדות בפני עצמן. אנחנו נשמח לבצע בביתכם עבודה איכותית, יסודית וברמה גבוהה.

 

בסיום עבודת הריצוף הבית ייראה טיפ טופ 

אנחנו מקפידים לעבוד "על פי הספר", בהתאם להוראות היצרן ולתקנים (בנוגע למרווחים הדרושים בין אריח לאריח), תוך שימוש בכלי עבודה מתקדמים המאפשרים להגיע למקסימום דיוק, כך שהריצוף מותקן במקביל לקירות של הבית והמשטח הסופי המתקבל הוא אחיד וחלק. ראייה נוספת למוקפדות המאפיינת את העבודה שלנו היא הסדר שעליו אנחנו שומרים לאורך כל התהליך, כאשר בסיומו אנחנו מותירים את האזור נקי ומצוחצח. במידה ולאחר שהשולמה עבודת הריצוף יש מלאכות שיפוץ נוספות לבצע בבית, אנחנו דואגים לעטוף ולכסות את המרצפות החדשות היטב, לבל יינזקו ויתלכלכו במהלך המשך העבודה. 

לגלרית העבודות