עבודות צבע

קירות הבית מתקלפים? צבע הקירות דהוי ומקנה לכלל הבית מראה עייף וחיוור? זקוקים לשינוי? 

אוראל שירותי בנייה ושיפוצים כלליים מציעים לכם שירותי צביעה מקצועיים, שישדרגו את מראה הבית, ויאפשרו לכם מקסימום הנאה במשכנכם הפרטי.

 

לצבוע את קירות הבית כדי להפיק את המירב מהסביבה הביתית

הקירות הם מהחלקים המרכזיים ביותר בבית שלנו, והם מקיפים אותנו ומגנים עלינו כל זמן שאנו שוהים בו. לפיכך, כאשר קירות הבית אינם במיטבם, יכולה להיות לכך השפעה ישירה עלינו: על מצב הרוח שלנו ועל מידת הנוחות שלנו בבית, שאמור, כידוע, להיות המבצר שלנו. קירות מתקלפים, דהויים, שירד מהם הצבע ושיש בהם מלא חורים יוצרים לבית מראה לא אסתטי ופוגעים בחזות הכוללת שלו. צביעת קירות היא, אם כן, דרך להשיב לקירות את המראה הרענן והחדש שלהם, כך שהזמן הפנוי שלנו בביתנו ינוצל כהלכה ויהיה חמים ונעים. באוראל שירותי בנייה ושיפוצים כלליים תקבלו שירות צביעה מקצועי, המבוסס על עבודה ברמה גבוהה תוך שימוש בחומרי הצבע האיכותיים, ביותר והכל עם גישה מסבירת פנים וחיובית. 

 

כך מתנהל תהליך של עבודת צבע באוראל שירותי בנייה ושיפוצים:

  1. הכנת השטח הדרוש לקראת עבודת הצביעה, הזזת רהיטים וארונות, כיסוי הרצפה, הגנה על הרהיטים באמצעות קרטון ביצוע וניילון, עטיפה של גופי התאורה ופירוק אביזרי חשמל צמודי קיר- אלו הן הפעולות המרכזיות שאנו מבצעים כדי לנטרל את החלל לפני תחילת העבודה.
  2. איתור הבעיות בשטח העבודה- האם צריך לפתוח סדקים? לנקות שומנים? להסיר צבע מתקלף? זיהוי נכון ומקצועי של הבעייה הוא צעד ראשון והכרחי לפני מתן הפתרון המתאים ותחילת העבודה. 
  3. תיקון ליקויים קיימים, כמו סדקים, כתמי רטיבות או חורים, בעזרת חומרים ייעודים הנבחרים בהתאם לאזור העבודה. החומרים המשמשים לתיקון ליקויים בקירות חיצוניים, למשל, שונים מאלו בהם נעשה שימוש לתיקון קיר פנימי של סלון. 
  4. ליטוש התיקונים עד לקבלת משטח עבודה חלק ואחיד.
  5. ניגוב אבק, לכלוכים או אלרגנים אחרים והכנת משטח העבודה לקראת הצביעה עצמה.
  6. דילול הצבע בהתאם להוראות היצרן וסינונו כדי להסיר ממנו לכלוכים וגושים.
  7. צביעת אזור העבודה עד לגימור מושלם, כולל מריחה של בין 2 ל-3 שכבות תוך המתנה בין מריחת שכבה אחת לשנייה בהתאם להוראות היצרן. 
  8. ניקיון כללי של חלל העבודה: החזרת הרהיטים למקומם, התקנה מחדש של גופי התאורה והמפסקים, החזרת הווילונות וכן הלאה.

 

אם אתם רוצים לרענן את חזות הבית, להזרים אליו צבע, ליצור בו אווירה של טוהר וניקיון ולתקן ליקויים שפוגמים במראה האסתטי של הקירות, הרימו אלינו טלפון עוד היום לתיאום עבודת צבע בבית.

לגלרית העבודות