השירותים שלנו

אנחנו מאוד מאוד טובים במה שאנחנו עושים. לכן אני מציעים לכם לעבוד איתנו, כי אנחנו רוצים שיהיה לכם בית יפיפה! אנחנו מאוד מאוד טובים במה שאנחנו עושים. לכן אני מציעים לכם לעבוד איתנו, כי אנחנו רוצים שיהיה לכם בית יפיפה! אנחנו מאוד מאוד טובים במה שאנחנו עושים. לכן אני מציעים לכם לעבוד איתנו, כי אנחנו רוצים שיהיה לכם בית יפיפה!

עידן השפע, יותר ויותר משפחות מתחילות בהליכי שיפוץ בבית. על רקע העלייה באיכות החיים וברמת ההכנסה פר נפש בישראל, לישראליים יש יותר כסף כדי להשקיע במראה החיצוני של הבית.

קרא עוד

צביעת דירות גדולות, צביעת דירות קטנות, מרווחות או צפופות- צביעה של דירה הוא חלק בלתי נפרד מפרויקט שיפוצים, והיא נועדה לבצע בדירה גימור מושלם, שיהפוך אותה למרחב מפנק, נעים, מעניין ובעל "צבע" וחיים.

קרא עוד
לאחרונה, הופכות עבודות גבס לפתרון עיצובי ופרקטי פופולארי בתחום עיצוב הבית, ועוד ועוד דיירים משלבים עבודות מסוג זה במסגרת השיפוץ של הבית או עיצובו מחדש.

קרא עוד
בחירה של קבלן שיפוצים היא לא סיפור פשוט. למעשה, לפעמים היא יכולה להיות מסובכת עוד יותר ממהלך השיפוצים עצמם, בשל העובדה, שיש להשקיע בה זמן ומשאבים, על מנת להיות בטוחים, שנעשתה בחירה באיש המקצוע המתאים.

קרא עוד
קרא עוד
קרא עוד

צור קשר עכשיו